10 powodów, by zrobić nam dobrze… palcami

21

To zupełnie wyjątkowy tekst, bo i okazja zupełnie wyjątkowa! Nasz blog po raz pierwszy bierze udział w konkursie Blog Roku i dzięki wam możemy przejść do kolejnego etapu. Dzięki wam, bo to, że jesteśmy w tym rankingu tak wysoko jest przede wszystkim waszą zasługą – bo chce wam się tu zaglądać, czytać, inspirować… i chciało wam się oddać na nas swój głos. Jesteśmy tak blisko, że za moment możemy poczuć rozkoszny wstrząs, znany wam zapewne z tekstów o orgazmie ;)

10 powodow by zrobic nam dobrze palcami

Wyobraźcie więc sobie, że podglądacie nas właśnie przez dziurkę od klucza, widzicie naszą namiętność, nasze usilne starania, ale jakoś nie zanosi się, byśmy mieli się skończyć… Nasz orgazm jest zatem w waszych rękach! a dokładniej w palcach, którymi możecie wysłać ten jeden SMS.

WHITE RVBBIT - koronkowa bielizna, pasy do pończoch, sukienki

Dlaczego mielibyście to zrobić?

 1. Bo na tle pozostałych blogów tej sekcji wyglądamy jak ladacznica gorsząca nieśmiałe tłumy. Seksowna, namiętna, spowita w koronki ladacznica.
 2. Bo jeśli przejdziemy dalej, to naszego bloga będzie oceniać sama Dorota Wellman! Wyobrażacie sobie minę Pani Doroty, gdy z czytania o dekorowaniu łazienki przerzuci się na nasze rozważania o toporkach? :D
 3. Bo Pani Wellman przeczyta również wasze komentarze! i prawdopodobnie oceni nas razem, jako najbardziej namiętną społeczność w internetach ;)
 4. Bo wreszcie seks wedrze się szturmem na salony!
 5. Bo jeśli przejdziemy dalej, to musimy ogarnąć jakieś kamuflaże…
 6. Bo 1,23 zł to równowartość batonika, a przecież wiosna coraz bliżej i o figurę dbać trzeba ;)
 7. Bo razem robimy w sieci bardzo pikantne zamieszanie
 8. Bo była dziewczyna Drwala także jest blogerką:P – Dziewczyny czy rozumiecie teraz powagę sytuacji? :D
 9. Bo przecież nas kochacie miłością równie grzeszną, jak my was ;)
 10. Bo przecież te 1,23 zł trafia na rzecz chorych dzieci – i spełnia ich marzenia. No przecież nie odmówicie dzieciom ;)

Dziękujemy za każdy oddany do tej pory głos i uwodzicielsko kusimy: zrób nam dobrze palcami. Weź telefon, wstukaj: F11187 i wyślij na nr 7124. Teraz! ;)

Avatar

Komentarze21 komentarzy

 1. Avatar

  Mój głos oddany już parę dni temu, ale gdyby tylko można było wysłałabym jeszcze dziesięć :) a że względu na punk ósmy może i z piętnaście ;)

 2. Avatar

  Punkt 8 mnie przekonał!!! Głosuję z tego powodu i dlatego że Was uwielbiam i zazdroszczę.. że ja w życiu tam nie mam cuuuudnie jak Wy ;-)

   • Avatar

    Zawsze to powód żeby się porządnie pogodzić. Seks na zgodę najlepszy <3

    Do mnie argument 8 przemawia najbardziej.

    Mogłabym oddać cysternę batoników w tak szczytnym celu.

    Glizdy muszą trzymać się razem ;)

    Trzymam kciuki!

 3. Avatar

  Najbardziej podoba mi się powód nr 6 i 10 :D

  Alicjo, dziękujemy (zbiorowość kobieca, babska solidarność..) Ci za twoją troskę za nasze wałeczki, rozstępy i cellulity :p <3

  /Głodomory, łączmy się! W końcu musimy się wcisnąć w nasze piękne koronkowe gorsety ;3/

 4. Avatar

  A ja daje 11 powód! Za to, że wyzwoliliście (dobrze piszę?) moje życie seksualne. Dzięki Wam potrafię otwarcie rozmawiać z partnerem, definiować swoje potrzeby. Zrozumiałam, że seks analny to nie grzech i wiele innych rzeczy jest nie tylko przyjemna, ale też całkiem normalna. Bardzo Wam dziękuję!!!

 5. Avatar

  Czytam bloga od przeszło roku. Zrewolucjonizowaliście moje życie – nie tylko łóżkowe, od piwnicy aż po dach, Dzięki Wam odkryłam jaka jestem seksowna, pozwoliłam sobie na o wiele więcej przy mężczyźnie, którego kocham; właściwie dzięki Waszym tekstom jestem teraz z tym facetem. Założę się, że nie ja jedna dzięki wpisom Alicji i Drwala odkryłam swoją kobiecość, a także podjęłam kilka ważnych wyborów. Bo czasem trzeba zadbać o siebie ;) Więc dlaczego tu nie zagłosować? Buziaki :*

  • Avatar

   Dokładnie! Ja dzięki im otworzyłam się na nowo w związku już prawie 5 letnim (odliczam dni do rocznicy), odkrywamy się na nowo ❤

 6. Avatar

  Dla mnie punkt 2- nie do podrobienia… no i oczywiście 9 , o 8 nie wspominając, choć głos oddałam zanim ukazał się ten tekst. Gratulacje, kochani…imponujący wynik!

Napisz komentarz