5 ćwiczeń na lepszy seks, czyli seksowna joga

1

W tekście Joga, seks i orgazmy kosmiczne wspominałam, że szukając sposobu na powolny seks bez zniszczeń, postanowiliśmy zasmakować jogi. Tej grzecznej, zaczynającej się w pełnym ubraniu i tej wyrafinowanie niegrzecznej, gdy zamiast na macie kwiat Lotosu praktykuję na Drwalu. Pisałam wam także, że oprócz funkcji wyciszająco-relaksacyjnej, która bez wątpienia potęguje doznania, joga przygotowuje też nasze ciała, by były fizycznie gotowe do przyspieszenia i udźwignięcia orgazmów ;)

Tym razem mam więc dla was konkrety – 5 ćwiczeń na lepszy seks, zaczerpniętych wprost z Kamasutry, które wiele z was przerobiło razem ze mną w naszym kobiecym wyzwaniu. Może je robić każdy – kobiety, mężczyźni, pary – w dosłownie każdym miejscu. Po co? Po to, żeby rozciągnąć ciało, wzmocnić mięśnie najbardziej uczestniczące w namiętnych zabawach, odprężyć się i pozbyć wewnętrznych blokad albo po prostu podarować sobie chwilę przyjemności. Bez względu na powód, spróbować zawsze warto – bo nigdy nie wiadomo kiedy ta wiedza się przyda ;)

5 cwiczen na lepszy seks, czyli seksowna joga1

1. Kwiat Lotosu

Kwiat Lotosu wzbudza sporo kontrowersji, bo w oryginalnej wersji bardzo obciąża kolana i jest po prostu trudny. Pamiętaj jednak, że nie robimy tu szkółki jogi, tylko próbujemy odkrywać nowe doznania, więc nic się nie stanie, jeśli coś uprościsz lub wykonasz tylko kilka powtórzeń. Tobie ma być przede wszystkim dobrze.

A wracając do samego ćwiczenia: usiądź wygodnie w klasycznej pozycji lotosu (stopy na udach) lub po prostu usiądź i skrzyżuj stopy (siad po turecku).  Zamknij oczy, oddychaj równo i zaciskaj mięśnie dna miednicy. Spróbuj maksymalnie rozchylić nogi i maksymalnie spinać mięśnie Kegla, to na nich koncentrując swoją całą energię. Jeśli masz faceta i jesteś w nastroju namiętnym, to wykorzystaj go i usiądź w tej pozycji… na nim. A potem spinaj się, już sama wiesz na czym ;)

2. Motyl

Motyl to wdzięk, lekkość gibkość i czułe muśnięcia, delikatne pocałunki w bardzo singapurskim stylu ;) Usiądź więc wygodnie, wyprostuj kręgosłup, ugnij nogi w kolanach i złącz stopy tak, by dotykały się środkami. Możesz położyć na nich dłonie i wtedy przyciągnąć stopy maksymalnie do siebie. Jeśli wytrzymasz tak kilka minut dziennie, to będziesz świetna we wszystkich pozycjach, gdy to Ty nadajesz tempo w seksie, a więc chociażby pozycji na jeźdźca. Spinanie mięśni Kegla oczywiście wskazane, dlatego motyla – a w zasadzie każde z tych ćwiczeń – możesz wykonywać z kulkami gejszy w środku.

3. Szeroki skłon

Szeroki skłon nazywany też szerokim rozkrokiem robi mi dobrze po długim siedzeniu przy komputerze ;) By go wykonać usiądź w maksymalnym rozkroku, pilnuj prostych nóg i wykonaj głęboki skłon do przodu. Wytrzymaj chwilkę, wróć i powtórz całość kilka razy. Wiesz, że w ten sposób pobudzasz krążenie, ćwiczysz właściwe mięśnie i zwiększasz swoją rozciągliwość, a zatem trenujesz to, co wytrawne kochanki wschodu? A one doskonale wiedziały jak być mistrzyniami w łóżku i zapewnić sobie orgazmy wielokrotne ;)

4. Pies głową w dół

Pies z głową w dół, to chyba jedna z najbardziej popularnych pozycji – a ponieważ dałyście mi ogromny zastrzyk energii pokazując, jak ładnie wykonujecie to ćwiczenie w wyzwaniu, przypomnę nam „nasze” zdjęcie :) Psa z głową w dół możesz wykonać wszędzie – na spacerze, w domu, z facetem… jak i gdzie tylko chcesz. Rozciągnie Cię, uspokoi i wzmocni seksowne mięśnie.

5 cwiczen na lepszy seks, czyli seksowna joga1

5. Powitanie słońca

Powitanie słońca to jedna z tych rzeczy, które w jodze lubię najbardziej. Gdy zaczniesz od niego dzień, najlepiej wcześnie rano, to  napełni Cię dobrą energią, porozciąga, wzmocni to, co trzeba i… da powody do radości. Nie szukaj wymówek, tylko spróbuj, bo warto. By Cię zmotywować wrzucam film, gdzie zobaczysz po kolei wszystkie kroki
– możesz je robić wolniej, w swoim własnym tempie. Najważniejsze, żebyś robiła – i Twój facet też ;)

Wiem, że niektórzy z was praktykowali jogę zanim ja ją w ogóle odkryłam – i ćwiczyli namiętnie razem ze swoimi połówkami. Nie trzymajcie tej wiedzy dla siebie! ;) Zainspirujcie nas, dajcie najlepsze wskazówki, napiszcie w jakich pozycjach ta wiedza przydaje się wam najbardziej. My też chcemy poczuć wasze wyzwanie! ;)

Avatar

Komentarze1 komentarz

  1. Avatar

    Nigdy nie ćwiczyłam jogi, ale te ćwiczenia są seksowne i na pewno lepiej się po nich człowiek czuje:-) z chęcią wykonam je również na toporku;-)

Napisz komentarz