Apartament Greya

0

Jest bardzo cicho. Panuje półmrok. W tym łóżku jest mi ciepło i wygodnie. Hmm… Otwieram oczy i przez chwilę spokojnie przypatruję się nieznajomemu otoczeniu. Nie mam pojęcia, gdzie się znajduję. Wezgłowie za mną ma kształt olbrzymiego słońca. Wydaje się dziwnie znajome. Pokój jest przestronny i cały w brązie, złocie i beżu. Już go kiedyś widziałam. Gdzie? Przytępiony mózg walczy o odzyskanie wspomnień. Jasna cholera. Jestem w hotelu Heathman… w apartamencie. W podobnym pokoju byłam razem z Kate. Ten wydaje się większy. O w mordę. Jestem w apartamencie Christiana Greya. Jak się tutaj znalazłam?
E. L. James, 50 twarzy Greya

Każdy hotelowy pokój ma swoją historię. Wzorowe pary mruczące sobie w twarze czułe słówka. Samotne kobiety patrzące na rozświetlone okna miast. Zmęczone sobą małżeństwa, które punktualnie o 22.00 gaszą jednocześnie lampy i zapadają w dwa oddzielne sny. Spóźnieni kochankowie, którzy życie znajdują jedynie w rytmie swoich ciał.

Zagubiona, nieporadna Anastasia. Idealny aż do bólu Christian. Czego uczą nas na temat hotelowych ścian?

Apartament Greya

Przede wszystkim tego, że idealna hotelowa noc może być czystym pożądaniem i… niczym więcej. To jak zerkać na swój wymarzony deser, czuć jego obłędny zapach, patrzeć na płynącą strużkę czekolady… opuszkiem palca musnąć brzeg pucharu, zbliżyć do twarzy i walczyć z własnym pragnieniem… Patrzeć i wiedzieć, że jeden drapieżny ruch i niebo wypełni całe nasze usta, spływając coraz głębiej i głębiej, po ostatnie zakamarki ciała… Walczyć ze sobą i co sekundę decydować, czy to co pierwsze powinno zdarzyć się właśnie teraz… czy jeszcze poczekać, sycąc się samym pragnieniem…

Hotelowy pokój może być Twoim teatrem. Możesz stać się władczym Christianem, możesz zagrać bezbronną Anastasię… Tamtej nocy w Heathmanie Christian patrzył na śpiącą Anastasię i tylko powtarzał „Gdybyś była moja…”, odkładając namiętność na inną hotelową noc… A jak Ty rozegrasz swoją prywatną sztukę? Niech wyobraźnia będzie Twoim reżyserem, niech wielkie łoże będzie Twoją scenerią. Zostaw codzienność za drzwiami i … pozwól uwieść się zmysłom.

the-heathman-hotel-portland-oregon-home4-top

Avatar

Napisz komentarz