Facet w kuchni

4

Dziś będzie ten dzień, gdy facet sam pójdzie do kuchni i zrobi kolację. A przy tym zaprosi Cię na ciekawy spektakl. Interesujące? Już mówię co musisz zrobić…

Możesz podsunąć mu ten tekst pod nos, wyłączyć TV i zabrać piwo. No dobrze, na samym czytaniu się nie skończy, musisz jeszcze obiecać coś swojemu facetowi. Co? Hmm… pomysł? Może pyszne lody, może podwójne? A może wystarczy, że obiecasz mu jakąś niespodziankę i możliwość porwania kilku rzeczy? Czy warto? Przeczytaj i oceń ;) Możesz też obiecać, że zrobisz mu co tylko zechce… przecież obietnica do niczego Cię nie obliguje, a prawdziwy Drwal nie będzie się czepiał na małe niespełnione obietnice. W końcu to nie zaręczyny, zawsze możesz się rozmyślić ;)

Skoro mówimy o kuchni to warto pomyśleć o przepisie. Powinno być smacznie, energetycznie, jeżeli to możliwe słodko i z dużą ilością wina. Wino oczywiście nie musi być składnikiem przepisu, ale bardzo może wam pomóc… Doda wam odwagi. Jemu do tego o czym za chwilę napiszę, Tobie do zostawienia go samego w kuchni i spokojnego obserwowania jak kolejne śliczne talerze się rozbijają, a patelnie przypadkowo rysują… To dobra rada, wino to podstawowy składnik każdej dobrej kolacji, nawet gdy gotujesz tylko ciasteczka. Szczerze polecamy – prawda Alicjo? ;)

Facet w kuchni

Przepis został wybrany?, to teraz czas na przygotowanie kucharza. To ważne. Właściwie bez tego elementu nie uda się nic, ponieważ… gwoździem (żeby nie powiedzieć toporkiem) programu jest – nagi Drwal! Właśnie tak – nagi Drwal przygotowuje kolację. W tym zestawie dozwolony jest fartuszek, pod warunkiem, że jest za mały i niewiele zasłania…

Jaka jest Twoja rola jako Pani tej sytuacji? Zajęcie wygodnej pozycji, sączenia wina i konsumowania… wzrokiem. Ta pozycja oczywiście powinna być dość wyzywająca, żeby nie powiedzieć niegrzeczna. Możesz np. zapomnieć o jakiejś części garderoby, albo dwóch. Tyle że to skraca czas przygotowania kolacji… A przecież kolację trzeba dobrze ugotować ;)

Na koniec krótka rada – jeżeli Twój Drwal podoba Ci się bez ubrania, a zakładam że tak skoro z nim jesteś, pracuj nad tym… nad nim. Kiedy już Twój Drwal się przyzwyczai zrzucać swoje niepotrzebne okrycie możesz liczyć na takie atrakcje jak samoprzygotowujące się śniadanie w rytmie Supergirl z nagim facetem w roli głównej, kręcącym przy patelni swoim tyłkiem. Będzie to robił, gdy będzie widział, że dostanie nagrodę (mówiłem chyba, że faceci to proste urządzenia? ;) ).

Nie przyzwyczajaj go też jednak zbyt mocno, bo istnieje ryzyko że przyzwyczai się za bardzo i jeszcze będzie tak przyjmował gości ;)

Komentarze4 komentarze

  1. Ciasteczka się piecze, a nie gotuje. Zwykle to ja rządzę w kuchni, a moja pani nawet nie lubi patrzeć jak to robię, może jak założę tylko fartuszek zyskam widownię,

    Dzięki za artykuł

Napisz komentarz