Kajdanki do łóżka

0

Powoli nakłada mi maskę i chwilę później jestem ślepa. Gumka maski przytrzymuje słuchawki na miejscu. Nadal go słyszę, choć dźwięk jest przytłumiony. Ogłusza mnie własny oddech – płytki i urywany, odzwierciedlający moje podniecenie. Christian ujmuje moją lewą rękę, wyciąga ją delikatnie w stronę rogu łóżka i przytwierdza mi do nadgarstka skórzane kajdanki. Na koniec przesuwa długimi palcami wzdłuż całej ręki. Och! Jego dotyk wywołuje w mym ciele dreszcz. Słyszę, jak przechodzi na drugą stronę, gdzie robi to samo z prawą ręką. Chyba zaraz wybuchnę.
Dlaczego to takie erotyczne?
E. L. James, 50 twarzy Greya

Odpowiadając na pytanie Anastazji – wybuchanie wcale nie jest takie erotyczne, choć w sumie rozumiem ekscytację wywołaną związkiem z lekko stukniętym milionerem;) A ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy taki Grey wyłowi nas z tłumu, pora porozmawiać o kajdankach.

Kajdanki do łóżka

Kajdanki do łóżka to chyba najpopularniejszy gadżet erotyczny i całkiem rozsądny start, jeśli chodzi o wchodzenie w lekkie bdsm. To także dobry pomysł na prezent, bo choć wiadomo, do czego służą, to przez ostatnie kilka lat zostały bardzo oswojone – głównie dzięki futerkowym kajdankom, wykorzystywanych jako zabawny element na przykład wieczorów panieńskich.

Najważniejsza zasada dotycząca zakupu kajdanek brzmi: nie kupuj tych słodkich pluszowych kajdanek, które można spotkać dosłownie wszędzie – od supermarketów po lokalne stoiska z pamiątkami. One są niepraktyczne, niewygodne, rozpinają się przy każdym mocniejszym szarpnięciu (wiesz, jakie to rozpraszające?), a w dodatku ukryty pod futerkiem metal boleśnie wpija się w ciało. Co więcej – nie mają regulacji, a przy unieruchamianiu partnera to naprawdę istotne.

Po drugie: jeśli naprawdę masz zamiar porządnie korzystać z kajdanek, to zrezygnuj także z wszelkich biżuteryjnych wersji (koraliki, zdobienia, łańcuszki) – one z kolei są dobre tylko do udawania, że takie jesteśmy bezbronne;) Koszt biżuteryjnych kajdanek jest porównywalny do kajdanek skórzanych, a jakość użytkowania nieporównywalnie gorsza.

Najlepszym wyborem kajdanek są neoprenowe, skórzane lub zamszowe, z regulowanymi zapięciami, dzięki którym dopasujesz kajdanki do rozmiaru nadgarstków lub kostek (jeśli masz szczupłe nogi, to kajdanki powinny bez problemu pasować też na kostki). Kajdanki ze skóry są zapinane na rzepy lub sprzączki, niektóre modele mają jedno i drugie. Jeśli miałabym doradzać to sugerowałabym Ci albo neoprenowe kajdanki zapinane na rzepy (bo są po prostu bardzo wygodne i nie ma opcji, żeby się z nich samemu uwolnić) albo skórzane kajdanki z metalowymi sprzączkami, wyścielane na przykład zamszem (bo są seksowniejsze niż neopren). Niektóre modele kajdanek mają łączenia w postaci łańcuszka – to się sprawdza, gdy chcesz przykuć swojego partnera do ramy łóżka.

I ostatnia sugestia praktyczna: jeśli chcesz używać kajdanek pod prysznicem, zaopatrz się w specjalne przyssawki, które przyklejają partnera dosłownie do ściany;)

Avatar

Napisz komentarz