Krojenie papryczek chilli

2

Ostre rzeczy, choć ekscytują, intrygują i rozbudzają wyobraźnię, kryją w sobie odpowiedź na niebezpieczne pytanie: w którym momencie zacznie się ból?… Jeśli jesteś przywiązana do łóżka w sypialni nieziemskiego faceta, który właśnie bierze prysznic – i ten nieziemski facet uwielbia przekraczać granice – to ból, w najbardziej wyrafinowanej, zmysłowej i zaskakująco przyjemnej formie jest tylko kwestią czasu. Nie walcz, nie mów „nie” i nie graj skrzywdzonego niewiniątka, bo potem będziesz żałować ;) Jeśli jednak przez przypadek nie jesteś w sypialni, tylko w kuchni i nie masz kajdanek, tylko papryczkę chilli – to unikanie bólu jak najbardziej ma sens.

Krojenie papryczek chilli

Ta historia ma 3 bohaterów:

  • Ty (bohaterka pozytywna)
  • chilli (bohaterki negatywne)
  • lateksowe rękawiczki (czysta perwersja, więc zawsze po Twojej stronie)

Jedyna zasada, jaką powinnaś zapamiętać z tej lekcji brzmi: jeśli chcesz pokonać rywalki, musisz być od nich sprytniejsza. Nie biegnij od razu z nożem, tylko załóż lateksowe rękawiczki. Dzięki temu nie nabawisz się podrażnień (bo chilli zawierają podstępną kapsaicynę, która podrażnia błony śluzowe i może nawet wywołać stan zapalny) i… nie pozostawisz żadnych śladów zbrodni ;)

Avatar

Komentarze2 komentarze

  1. Avatar

    W sumie żadna ze mnie Magda Gessler, ale niedawno zaczęłam się interesować gotowaniem i wszystkie takie rady są na wagę złota. Dzięki Alicjo! :)

Napisz komentarz