Kulki gejszy dla faceta

11

Nie zrobiłem błędu, naprawdę opowiem o kulkach gejszy dla faceta. Liczę, że właśnie zyskałem waszą uwagę i z otwartą buzią dotrwacie do końca ;)


Zanim przejdę do szczegółów opowiem wam małą historię. Otóż pewnego wieczoru, kiedy spędzaliśmy czas na długich rozmowach o rzeczach z innego świata i robiło się gęsto i miło, Alicja wpadła na pomysł, że chce mnie związać. Nie był to oczywiście pierwszy raz więc bez zastanowienia zgodziłem się – jednak tym razem węzły były dużo mocniejsze i bardzo precyzyjne.

Gdy już leżałem ślicznie związany, Alicja zamiast wykorzystać sytuację… wyszła. Pomyślałem – „świetnie, niezły dowcip…” i już zaczynałem obmyślać zemstę, gdy wróciła bawiąc się małym woreczkiem. W woreczku były jej ulubione kulki. Jeszcze nie do końca łącząc fakty pomyślałem, że szykuje się coś bardzo ciekawego… ale po chwili węzły, pozycja i kulki… wszystko zaczęło do siebie pasować. Ok, z tym pasowaniem może nie do końca, ale na szczęście pod ręką był też lubrykant. ;)

Związany nie miałem nic do gadania,. Zostałem dość dokładnie przymocowany do łóżka… i moja piękna Alicja w takich sytuacjach jest nie do zatrzymania. Zaczęło się od masażu (udało mi się to wybłagać, wiedząc co mnie czeka)… w miedzyczasie pracowałem nad węzłami, co nie było łatwe, bo Alicja to sprytna sztuka, zna mnie dobrze, więc stosownie się zabezpieczyła.

Masaż się skończył… dostałem prośbę o rozluźnienie pośladków i…. Alicja zaczęła lizać mój tyłek. Bardzo namiętnie… Zresztą co tu dużo mówić, węzły wcale nie chciały puścić, a sprawy dosłownie i w przenośni bardzo nabrzmiewały.

Kulki gejszy dla faceta

I nagle usłyszałem znajom odgłos kulek… nie było odwrotu, węzły były tylko lekko luźniejsze, więc nie bardzo miałem szanse na obronę. Usłyszałem jej aksamitny głos z poleceniem, abym troszeczkę się rozluźnił… i poczułem jak jedna po drugiej wślizgują się we mnie. Początek nie był przyjemny. Był wręcz bolesny. Ale trwało to chwilę.
Wrażenia jakie dają kulki są nie do podrobienia. To z jednej strony dyskomfort, który lekko przeszkadza, bo są cały czas odczuwalne i lekko „drażnią”. Z drugiej strony bardzo mocno wpływają na to, co facet może…

Kiedyś już pisałem o tym jaki wpływ na erekcję faceta ma stymulacja jego tyłka. A wyobrażacie sobie permanentną stymulację przez cały czas? No właśnie… Facet ma stałą maksymalną erekcję, a z drugiej strony nie dochodzi za szybko… a jeżeli jeszcze potrafi kontrolować finał, staje się bardzo niebezpieczny… Alicji bardzo się podobało… na tyle bardzo, że bardzo długo dochodziła do siebie… dlatego trochę obawiam się o swój tyłek, ale czego się nie robi z miłości ;)

Skoro już, drogie Panie, znacie plan Alicji, nie pozostaje wam nic innego jak sięgnąć po kulki, długi kawał sznura lub pasa i zwabić swoich Drwali do sypialni pod pretekstem masażu. Gdyby pojawiły się jakieś opory, zawsze możecie powiedzieć że nikomu nie powiecie ;)

Avatar

Komentarze11 komentarzy

 1. Avatar

  Kobiet nie odrzuca męski tyłek? Mamy sie tam depilować żeby zachęcić kobietę? Co zrobić żeby jej coś takiego zaproponować i namówić ją.

  • Avatar

   Wydaje mi się że z tą depilacja to strzał w dziesiątkę, jednak bez tego ani rusz 😂 a jak namówić? Szczerze pogadać? Zrobic jej tak jak chcesz żeby zrobiła Tobie i szepnąć: zmiana stron czy coś takiego? Albo „teraz Ty mnie przeleć” ;) powodzenia

 2. Avatar

  Panowie zachecam jesli to możliwe depilacje z każdej strony, to na pewno zachęci Wasze Panie to penetracji Waszego tyłeczka. Przyznam ze kulek gejszy z moim Drwalem nie próbowaliśmy u Niego , nigdy na to nie wpadłam! Ale myślę, że na pewno spróbujemy :) Dziękuje za Waszą strone :*:*:*

Napisz komentarz