Najdłuższy penis świata

8

Zastanawiałyście się kiedyś jaką długość ma najdłuższy penis świata? Ja nie. Tak się jednak składa, że jego właściciel jest całkiem rozpoznawalną osobą i od czasu do czasu wyskakuje na ekranach pań z całego świata – moim także ;)

Najdłuższy penis świata

Jonah Falcon, rocznik ’70, jest podobno aktorem, scenarzystą i prezenterem. Piszę „podobno”, bo choć każdy z tych zawodów rzeczywiście wykonuje, to jego kariera jest bez wątpienia oparta na penisie ;) Falcon wielokrotnie pojawiał się w kolorowych pismach bądź programach rozrywkowych – i to na całym świecie – ale nikt nie dyskutował z nim o problemach ekonomicznych Afryki, literaturze czy choćby urokach pracy z kamerą – wszystkich interesuje jedno: długość, grubość i reakcje partnerek.

WHITE RVBBIT - koronkowa bielizna, pasy do pończoch, sukienki

Przejdźmy zatem do pikantnych szczegółów ;)

Największy skarb Jonaha Falcona mierzy… 35 cm! Mówimy oczywiście o długości we wzwodzie, przy tolerancji błędu ok. pół centymetra – bo jedne media podają 34,5 a inne pełne 35 cm. Szczerze mówiąc te 5 mm nie robi tu chyba aż tak dużej różnicy ;) Obwód pałki Falcona (nadal we wzwodzie) to 17 cm, a długość bez erekcji to ok. 24 cm. Oczywiście nie możemy mieć żadnej pewności, że akurat ten penis jest najdłuższym penisem na świecie, bo zakładam, że nie każdy facet poleciałby ze swoim toporkiem na publiczne mierzenie. Z tych publicznie zmierzonych – ten okazał się najdłuższy.

O samym Falconie możemy przeczytać, że jest biseksualny, mieszka w Nowym Jorku i na lotniskach bywa posądzany o próby przemycania pistoletu. Nigdy nie zagrał w filmie pornograficznym (choć miał takie propozycje), ale w ramach rekompensaty współtworzył scenariusz o wiele mówiącym tytule: Wyznania chłopaka z końskim przyrodzeniem. Od siebie dodam, że jako posiadacz takiego potwora mógłby trochę o siebie zadbać – bo podwójny podbródek i żyjący własnym życiem brzuch podpowiadają, że choć posiada sprzęt, to nie używa go raczej zbyt często. W końcu dobry seks jest całkiem niezłym treningiem fizycznym, prawda? ;)

Jeśli miałabym ocenić „przydatność” takiego faceta w łóżku, to… na samą myśl robi mi się słabo ;) Przechwalanie się długościami, uprawiane i przez facetów, i przez laski daje wrażenie zasady, że im dłuższy penis, tym więcej przyjemności – pozwolę jednak sobie obalić tę teorię… następnym razem. Zresztą sam Falcon przyznał, że największe branie ma wśród starszych, bardzo doświadczonych kobiet, które mają ochotę na ekstremalne doznania.

A jak jest z Wami? Chciałybyście przetestować sprzęt Jonaha Falcona? (niekoniecznie w zestawie z samym Falconem;)

Najdłuższy penis świata

Avatar

Komentarze8 komentarzy

  1. Avatar

    Dosłownie ała…. Mój drwal nie jest jakiś ogromny. Nie mierzyłam go linijką, ale jak mnie dopadnie w głębokiej pozycji to czuję go ostro na szyjce macicy i potrafi zaboleć odrobinę. Więc ta długość to chyba sięgała by do gardła…

Napisz komentarz