Nie bądź kłodą

3

Drwal to taki typ faceta, który poradzi sobie i z przymocowaniem półki, i z naprawą pralki, poradzi sobie też z krawatem, muszką i cerowaniem skarpetek. Jak trzeba poradzi sobie też z kłodą, ale tutaj niestety kłoda może nie zauważyć, że ma do czynienia z artystą Drwalem, myśląc… że to zwykły rzemieślnik.

Nie bądź kłodą

Czy pamiętasz Anastazję z Greya? Niejedna doświadczona nimfomanka zazdrości jej giętkości i sprawności w łóżku, abstrahując od uwrażliwienia i częstych rozpadów… No dobrze. Tak szczerze to Anastazja raczej nie była zbyt ruchliwa, ale potrafiła poddać się woli. Woli swojego Drwala, czy jak to tam w BDSM się nazywa – Pana Drwala? ;) To, że Grey mógł się tak rozpędzić to nie jego wielki… apartament i kilka zabawek, tylko właściwe podejście, żeby nie powiedzieć „nastawienie” drugiej strony.

Entuzjazm faceta powinien rosnąć (tak… to właściwe słowo) proporcjonalnie do odległości między wami. Niestety, nawet najbardziej wytrwały Drwal może napotkać mały problem w postaci Pani Kłody.

Zróbmy teraz bardzo krótki test na kłodę. Spróbuj szczerze odpowiedzieć sobie na pytania:

 1. Czy Twoja piżama lub koszula nocna ma kolor żółty, błękitny lub szary? A może ma fajny obrazek misia lub kaczuszki? Koniecznie z serduszkami?
 2. Czy gdy jesteś w łóżku to gasisz światło?
 3. Jakie książki czytasz w łóżku?

Zanim przejdę do rozwiązania testu, może wyjaśnię w żołnierskich słowach, jak łatwo być dla Drwala spełnieniem marzeń. I nie chodzi o seksowną bieliznę, aczkolwiek ona pomaga. Nie chodzi też o sugestie niegrzecznych gier wstępnych i rwanie wszystkiego w strzępy… Chodzi o to głodne spojrzenie faceta i akceptację, że to naprawdę Twój facet. Że on poza tym, że jest Drwalem, jest też artystą – tylko trzeba mu dać szansę się wykazać.

Tak mówiąc wprost, nie każdy Drwal ma wyobraźnię, a jeżeli nawet ma to może jeszcze nie mieć śmiałości, aby to co sobie wymyśli wcielić w życie. Dlatego, gdy tylko zauważysz ten błysk w oku, ten głód… zaaranżuj coś. Nie pozwól mu się wymknąć. Pokaż mu jak być Drwalem… a jak trzeba to zmuś go do tego.

Ok, wiem, że wiesz jak to zrobić. Sprawdźmy odpowiedzi naszego testu.

 1. Piżama… serio? Nosisz piżamę? ;) Wiem, że zimne noce, że można się przeziębić, ale przytul się do Drwala – z niego przecież całkiem ciepły chłop.
 2. Hmm… ma to sens, pytanie tylko czy naprawdę chcesz iść spać?
 3. Czytasz w łóżku? To dobrze… ale przy zgaszonym świetle to chyba źle działa na wzrok? Naprawdę coś widzisz?… Naprawdę możesz skupić się na książce, gdy obok leży Twój drwal, pewnie w dodatku cały nagi?

Czy wiesz co zmienić? Wiem, że tak :)

Podsumowując – nie rzucaj Drwalowi kłód pod nogi. Jeżeli jest artystą wyrzeźbi z niej boginię raz czy drugi… ale jeżeli jest artystą potrzebuje też inspiracji… bądź czasami z drewna, ale bądź też czasami z żelaza. Bądź z koronki, jedwabiu i nylonu… bądź w końcu czystą delikatnością, jeżeli masz ochotę to także niezdobytą twierdzą… ale unikaj bycia kłodą. Jeżeli masz w łóżku artystę, daj mu dużo inspiracji…

Komentarze3 komentarze

 1. Mam seksowna bielizne ktorej uzywam raz czy dwa razy w tyg. (do pracy chodze w sukienkach i moj Drwal woli je niz taka bielizne) ale majac dzieci nie da sie spac nago. Przynajmniej 2 i 5 letnie:) dla mnie to rada dla rodzicow z dziecmi malenkimi lub doroslymi lub takich bez :)

 2. Hmmm. Właśnie jestem po świętowaniu dnia chłopaka. Dzięki za rady. Pomogły. Zdecydowanie nie byłam kłodą. 😎
  P.S. Uwielbiam waszego bloga!!
  Wiele rzeczy odkryliśmy dzięki wam!! ♥♥♥

 3. Z moich doświadczeń wynika, że jak już mam w łóżku kłodę, to choćby skały srały, a mury pękały, to i tak tu ją łaskocze, tam nie lubi, a to jej nie rusza…

Napisz komentarz