Nie każdy Drwal nosi brodę

6

Brodacze zawładnęli ulicami, facet z brodą zyskuje w oczach kobiet. Jako facetowi, ciężko mi zrozumieć fenomen brody, co nie oznacza, że nie podoba mi się bycie sękatym Drwalem. Oczywiście nie każdy Drwal nosi brodę, co wcale nie oznacza że nie mógłby… ;)


Gdzie leży fenomen brody? Facet z brodą ma dwa pola, w których zyskuje w oczach kobiety, oba oczywiście tak samo umowne. Rozwiązanie tej zagadki jest bardzo proste… to instynkt oraz „nowość”.

Instynkt zapytacie? – tak, instynkt – faceci z brodą drwala niekoniecznie są seksowniejsi, ale są postrzegani jako lepszy materiał genetyczny niż Panowie z wypielęgnowanym wąsikiem lub przystrzyżoną bródką… a już na pewno niż chodzące dżdżownice (w sensie łysi i bez zarostu ;).

A o co chodzi z nowością? – to jeszcze prostsze. Mało nas, tzn ich… Ale to przeminie. Coraz więcej facetów zapuszcza brody, więc już niedługo skończą się złote czasy Drwala i dominacje super samców Alfa na salonach, gdy jeden będzie nie do odróżnienia od drugiego… znowu zyskają dżdżownice (i efekt – wow – to może też bez?)

Nie każdy drwal nosi brodę
Wg różnych badań, tak znowu mówię o amerykańskich naukowcach, facet zapuszczający brodę ma dwa okresy ładności.. pierwszy trwa tak do 10 dni, potem jest paskudnie brzydki, a potem nagle rozkwita, gdy jego broda ma z miesiąc. Ten pierwszy jest taki słodki i seksowny – jeszcze nie drwal, ale dobrze rokuje… ten z brodą po miesiącu staje prawdziwym mężczyzną… przetrwał 20 dni porażki i ohydy, nauczył się pokory. Te 20 dni samotni zmieniają chłopców w prawdziwych mężczyzn…. Wyobrażacie sobie 20 dni bez seksu bo Pani nie może na was patrzeć, a gdy już to robi istnieje realna groźba uwolnienia pewnego ptaka?… nie tego, ale też na literkę „P”. Taka samotnia zmienia każdego faceta ;)

Skoro już ustaliliśmy szczegóły, przejdziemy do tego, co was za pewnie najbardziej interesuje… jak to jest mieć brodę w łóżku? Powinieniem to zamknąć wulgarnym imieniem toporka… ale napiszę dosadniej. Otóż właśnie… tutaj kończy się mit seksowności i ładności… Będzie śmiesznie i będzie kłująco. Wyobraźcie sobie minetę robioną przez faceta z brodą Mikołaja… tak mówię o świętym. Facet z dużą brodą w łóżku jest niestety… kaleką. Niestety Panowie – trzeba to przyznać. Żaden z Ciebie Drwal, gdy Twoja „duma” przeszkadza Ci w życiu ;)

Jakieś rady? Oczywiście – dbaj o swoją brodę, ale nie pozwól jej kontrolować siebie, bo gdy broda zacznie dbać o Ciebie, pozostanie Ci tylko ręka i chusteczki… a wtedy nie będziesz Drwalem tylko… innym słowem, znowu na literkę „P”.

PS. Tak, pamiętam że miałem napisać tekst o chodzeniu nago… cierpliwości ;)

Komentarze6 komentarzy

  1. Zawsze podobali mi się faceci z brodami a teraz nastały ciężkie czasy i coraz trudniej odróżnić “faceta” od faceta. Czy przemawia przez niego lans czy też męskość… Ech :-( na całe szczęście mojego męża poznałam zanim zaczęła się ta cała moda i od razu wiedziałam że ten samiec Alfa jest wart mojej uwagi ;)
    Ps. Jego broda nigdy mi nie przeszkadzała. Lubię to lekkie dodatkowe laskotanie.

  2. Nienawidzę brody.. Im dłuższa tym gorsza, kojarzy mi się z menelem spod sklepu.. Przepraszam jak kogoś uraziłam, to są tylko moje skojarzenia..

  3. Powiem wam moi drodzy ze z mojego skromnego doświadczenia wiem że pieszczenie oralne partnerki czyli wprost – mineta pozostawia niesamowity zapach na włosach brody i tak jak moja Pani lubi gdy pachnie mną jeszcze pare godzin po seksie tak ja mając dzień wolny pozwalam sobie nosić jej zapach we włosach brody i to jest mega!

  4. Mój Mężczyzna zapuścił brodę po mojej namowie zaraz na początku naszego związku, tj jakieś 7 lat temu, także przed wielką erą wszechobecnych brodaczy. Teraz faktycznie, chociaż oko moje cieszy widok tylu zarośniętych samców, to trudno wyłapać który z własnych przekonań a który ze względu na modę taki chodzi.

  5. Ja zawsze uwielbiałam brody i znalazłam sobie Drwala z brodą :) Ale nie taką długą jak nosi dzisiaj większość tych “modnych” Drwali, więc raczej nie da się go z nimi pomylić ;) Broda nie każdemu pasuje i nie każdy musi ją mieć. Najważniejsze, żeby Drwal był ze swojej brody dumny i zadowolony i żeby jego Pani też się podobała :)

Napisz komentarz