Prace ręczne z dedykacją dla Pani

26

Mam nadzieję, że nie oczekujecie, że będę pisał o czymś niegrzecznym. Dziś chciałem opowiedzieć o tym jak przygotować miejsce dla ptaszków. Zupełnie serio… będziemy się zajmować miejscem, nad którym żaden ptaszek nie przeleci obojętnie.

Tak właśnie… Po całej operacje Panie będą musiały porzucić sowią bieliznę z dwóch powodów. Pierwszy jest tak że nie będą chciały jej mieć, bo będą chciały więcej… A drugi? A czy to ważne skoro mamy pierwszy? ;)

Skoro mamy już techniczne aspekty za sobą, przejdźmy do praktyki.

Zacznijmy od ostrożnego włożenia swoich niezgrabnych paluszków w delikatne majteczki naszej Pani. Delikatnie sprawdzamy czy nasza Pani jest gotowa do pracy, czy też potrzebujemy małego wspomagania. W przypadku szybkich terenowych operacji, zalecam wycofanie, zwilżenie paluchów swoimi lub też Pani językiem i powrót do spraw istotnych.

Jako że Drwale mają raczej niezdarne paluchy, muszą zachować szczególną ostrożność… przynajmniej na początku. Potem można się rozkręcić. A wiec do pracy.

Prace ręczne

Zacznij od delikatnego masażu i powoli wsuń palce trochę głębiej, nie spiesz się. Musisz być delikatny i wyczuć moment, gdy sprawiasz swojej pani największą przyjemność. Powoli poszukaj łechtaczki i skoncentruj się na początku głównie na niej. Bardzo delikatnie, najlepiej okrężnymi ruchami jednym lub dwoma palcami…

Gdy Pani zaczyna się poddawać bardziej, spróbuj lekko rozchylić wargi i „zaatakować” łechtaczkę mocniej. Jeżeli masz do dyspozycji drugą rękę bo np. akurat nie przyciskasz jej do ścian lub nie prowadzisz auta… to jest to moment gdy Twoja ręka powinna znaleźć się w okolicy tyłka Twojej Pani. Zacznij go też pieścić…

Lekko przyśpiesz. Ale uwaga… nie na długo ;) Alicja mnie za to zabije kiedyś… :P „odpocznij” trochę i wróć z pełną mocą… i znowu przerwij.. tylko uważaj, bo teraz już możesz oberwać. Jeżeli widzisz jeszcze przestrzeń na kolejne przyśpieszanie i zwalnianie, to zrób to, jeżeli nie to teraz cała naprzód i średnim tempem jedziesz do końca. Masuj łechtaczkę i tyłek jednocześnie i… przygotuj się na to, że zacznie się wyrywać. Zrób tak żeby nie mogła… Gdy będzie kończyć, nie odpuszczaj za szybko… pomęcz swoją Panią, aż zacznie krzyczeć lub zemdleje ;)

Zapomniałbym… polecam w czasie całej operacji patrzeć Pani w oczy lub namiętnie całować…

A teraz czas przejść od teorii do praktyki, do roboty Drwale!

Komentarze26 komentarzy

 1. Jakbyś opisywal ostatnie prace ręczne mego męża… aż cała drżę na wspomnienie tej akcji : ) a tak w ogóle, to świetnie się Was czyta, pozdrawiam: )

 2. Patrzenie w oczy? A która Pani ma wtedy otwarte oczy? ;) Jak dla mnie wystarcza, że patrzy na całą mnie, kiedy się wiję z rozkoszy i pożąda całym sobą :)

 3. Uwielbiam Was czytać..Mina mojego partnera gdy potem on musi czytać…podniecenie wypisane na twarzy :) a potem wiem że wieczorem wszystko przeniesie do naszej sypialni

 4. A jak przekonac swojego Drwala do włożenia swoich palce głębiej? Za każdym razem gdy się kochamy, albo piescimy to tylko mizia mnie z wierzchu, a ja ledwo co czuję. O orgazmów to już nie wspomnę :/

 5. Ja na samą myśl o tym, że mój Drwal będzie mnie zaraz pieścił, robię się mokra. A jego mina, gdy to poczuje, wkładając rączkę pod majteczki jest bezcenna! To chyba jedna z rzeczy jaka Go najbardziej podnieca – to że jestem tak szybko gotowa :D

 6. Mojego drwala zawsze zdumiewa brak majteczek :) i chyba muszę go przekonać, by nie przestawał gdy zaczynam się wyrywać :)

  …swoją drogą, czekam na podobny artykuł z prac ręcznych dedykowanych panom…

 7. Co wy ciągle z tym masowaniem i pieszczeniem tyłka? Nie każda pani to lubi. U mnie każde dotknięcie tamtych okolic potrafi zmniejszyć nawet największe podniecenie do zera! Jest tyle fajniejszych miejsc, które można w międzyczasie pieścić:)

   • Och Dziewczyny, przecież nie będziemy za każdym razem dodawać formułki: “pamiętaj, że każda kobieta jest inna, na każdą działa coś innego, rozmawiaj, obserwuj, ucz się” – i tak zaznaczamy to w co drugim wpisie. Te teksty są inspiracjami, a nie instrukcjami odwalanymi mechanicznie. Kierujemy je do osób, które się ze sobą komunikują w łóżku (i poza nim!), a nie wykonują wszystko bezmyślnie.

    I nie, nie zawsze piszemy o tyłku ;)

    • W ciągu jednego dnia przeczytałam baaardzo dużo waszych wpisów i baaardzo często pojawiał się ten motyw (nie zawsze, co to to nie, ale jednak dużo tego było). Może po prostu jestem przewrażliwiona co do tych tyłków, bo mój partner mimo wielu rozmów na ten temat, wciąż chce mnie pieścić właśnie w ten sposób. Po rozmowie na pewien czas przestaje, a potem dalej to samo, bo twierdzi, że go ponosi i nie zawsze nad tym panuje, a ja po prostu nienawidzę być dotykana w tych miejscach… Może jakaś porada jak go tego oduczyć, jak wybić mu to z głowy na zawsze?;)

     • Nie bardzo rozumiem… przecież napisałam, że on tego chce. Wie jak mi to powiedzieć i mi to powiedział, ale ja tego nie chcę. To jest jedyne miejsce na ciele, którego nie dam sobie tknąć. Jedno muśnięcie potrafi zniszczyć całe napięcie i nastrój.

 8. A jest jakaś rada, żeby podczas pełnej rozkoszy patrzeć na faceta? :) Ostatnio rozpływałam się pod jego dotykiem zamykając oczy i tylko słyszałam “Patrz mi w oczy”, wtedy otworzyłam oczy i spojrzałam w jego oczy na parę sekund, ale kiedy On mnie tam pieści ja nie potrafię utrzymać dłużej wzroku.
  Jego palce są po prostu niezastąpione :))))
  Swoją drogą, czy faceci naprawdę lubią jak utrzymujemy wzrok, podczas gdy my odpływamy? :)

  • Bezpośrednia – po prostu musisz wytrzymać :) ja wiem, że to cholernie trudne, bo bardzo długo nie byłam w stanie wytrzymać spojrzenia Drwala w takim momencie… ale w końcu postanowiłam wytrzymać “choćby nie wiem co” :) Efekt był taki, że mi w momencie orgazmu dosłownie popłynęły łzy, a on był z siebie cholernie dumny ;) Warto, bo orgazm odbijający się w zamglonych oczach jest nieziemski u obu stron.

 9. A jak namówić Pana aby częściej zajmował się Tyłkiem? Gdy tylko zaczyna mnie pieścić to ja się rozpływam. I wystarczy że dotknie mojego tyłka to już jestem na skraju. On to widzi ze tak to na mnie działa. I podoba mu się to, tak samo jak i mi ale nie robi tego za często :-( nakierowanie ręki lub krótkie słowo w trakcie również nie. Kiedy mu powiem owszem zrobi to, ale sam z siebie bardzo rzadko

 10. Już nie mam pomysłów co do rozpoczęcia takich igraszek… co by się nie działo przed (czy to gra wstępna czy kilka spojrzeń i muśnięć ręką czy ustami), moja Pani nie będzie gotowa…nie zdarzyło mi się, żeby była już chociaż trochę mokra… Mówi, że jej się podoba i jest nieziemsko ale nie wiem dlaczego nic nie działa na Nią.. czy to ja coś robię źle? Już zaczynam mieć wątpliwości czy Ją pociągam :/

  • Niektóre kobiety mają problemy z odpowiednią ilością śluzu, może to jest przyczyna? Po porodzie na przykład może być zbyt sucho. Nie trzeba się od razu doszukiwać niewiadomo czego.

Napisz komentarz