Problemy z erekcją, czyli szybkie ostrzenie toporków

1

Jakiś czas temu obiecałem napisać o tym, jak poradzić sobie z toporkiem, który nie za bardzo chce współpracować. Mimo męskiego tematu, będę miał też kilka zadań dla Pań – także drogie Panie, nie wyłączajcie jeszcze komputera…

Problemy z erekcją to nic strasznego i zdarzają się prawdopodobnie każdemu facetowi. Nawet najokrutniejszy i najbardziej niewyżyty Drwal może tego doświadczyć, gdy dał z siebie dużo wcześniej, jest zmęczony, nie śpi lub nie je tak jak jeść powinien facet. I niestety powtórzę się kolejny raz, ale pierwsze co powinieneś zrobić zanim zaczniesz wyobrażać sobie jakikolwiek problem to wypróbować metodę na misia, czyli dobrze zjeść i dobrze się wyspać.

Panowie gotowi? Zatem pobaw się w Drwala złotą rączkę i napraw swój toporek… a Panie podają narzędzia.
Zaczniemy od Panów, czyli 3 szybkie wskazówek jak dyskretnie zaostrzyć toporek.

1. Zatrzymaj się i popatrz

Nie zrobisz nic wbrew sobie. Nie staraj się postawić sprzętu na siłę. Zatrzymaj się, daj sobie chwilkę… popatrz na swoją Panią i zamiast walki skup się delikatnych pieszczotach. Nie spiesz się nigdzie. Tak zwyczajnie nie wymagaj od siebie niczego. Całuj ją, dotykaj i nie myśl o niczym więcej. Skup się na przyjemności jaką czujesz… toporek podąży za tą przyjemnością.

Problemy z erekcją

2. Zbadaj sprawę

A dokładniej zrób swojej Pani mały masaż… swoim toporkiem. Zacznij ją dotykać, jeżeli na to się zgodzi. Lekko przesuwaj po niej swoim sprzętem. Pozwól mu się nacieszyć innymi miejscami niż cipka ;). Możesz naprawdę pomyśleć o małym masażu. Np. możesz pomasować swoim toporkiem usta swojej Pani, jej piersi a może nawet zrobić masaż pleców, jeżeli akurat leży na brzuszku… W tym czasie pomagaj sobie rękoma, dotykaj ją… i poczuj. Tak zwyczajnie pozwól sobie na małe szaleństwo. Seks to nie tylko misjonarz, to świadomość swojego ciała i ciała swojej partnerki.

3. Zbliż się i zaatakuj…

Na początku ze wspomaganiem… popatrz jej w oczy i powoli zacznij całować. Staraj się być blisko niej, poczuć ją całym ciałem, ale też Twoja dłoń może przypadkiem zawędrować w okolice jej cipki… zacznij powolutku się nią bawić. Niech Twojej Pani będzie naprawdę dobrze, niech zacznie pojękiwać. Druga ręka na Twoim toporku już powinna wiedzieć co ma robić, nie spiesz się, nie masz skończyć, masz tylko go lekko zaostrzyć, Twoja Pani w tym czasie powinna już lekko odpływać. Cały czas bądź blisko, poczuj jej oddech i poczuj jak bardzo chce Ciebie…

A skoro jesteśmy już przy Paniach, to Panie też mogą trochę pomóc.

1. Bądź dyskretna

To najważniejsze, co możesz zrobić. Facet sobie wcześniej czy później poradzi ze swoim sprzętem. Nie daj po sobie poznać że coś zauważyłaś, nie pesz go. Daj mu rozegrać to po swojemu. Nie mówię o żadnym udawaniu, a raczej o pokazaniu swojego pożądania. Pozwól sobie na lekko głośniejsze jęknięcie, lub oddech  ale taki Twój, nic przerysowanego. Pokaż mu jak może na Ciebie działać, ale nie zmuszaj do niczego.

2. Bądź odważna

Spróbuj się delikatnie o niego ocierać. Lekko bardziej wypnij tyłek, a jednocześnie użyj swojej kobiecej delikatności. Nie bądź wulgarna… bardzo. Bądź wulgarna tylko trochę. Możesz spróbować na nim usiąść i lekko ocierając się poprosić, aby zaczął Cię dotykać… zapomnij się w tym, niech Twój facet widzi że ma przed sobą kobietę, które uwielbia z nim być… bardzo niegrzeczna.

Gdy przypadkowo masz długie włosy, a on leży możesz spróbować je wykorzystać i wraz z paznokciami zafundować mu małą terapię pełną dreszczy i Twojego gęstego podniecenia… Przesuwaj po nim włosami lekko drapiąc go paznokciami. Bądź jak taka niewyżyta kotka.. niech poczuje Twoje podniecenie.

3. Bądź nieprzewidywalna

Możesz zacząć go lizać, nie delikatnie, ale tak, jak liże się z pożądania. Twój język może przypadkowo zjechać gdzieś w okolice jego toporka. Weź go do buzi i zacznij bawić się językiem, a jednocześnie dłonią zanurkuj pod jego penisa. Delikatnie, ale czasami zaznaczając swoją obecność paznokciami zacznij pieścić jego podstawę. To to miejsce gdzie kończą się jego jądra, a zaczyna jego tyłek… W tym czasie staraj się bawić językiem koncentrując się w okolicy jego główki, a drugą ręka dotykaj lub lekko przesuwaj po całym jego podstawie. Jeżeli Twój facet na to pozwoli… lub chcesz zaryzykować i go zaskoczyć, możesz spróbować delikatnie wsunąć palec w jego tyłek. Wcześniej lekko go wymasuj, żeby nie był zaskoczony tym, co chcesz zrobić…

I mały bonus na koniec. Alicja ma pewną wyśmienitą metodę, która zawsze działa… jej pocałunek i to lekkie rozsunięcie nóg, gdy przypadkiem moja dłoń ląduje na jej udach… Potem jest zdziwiona, że chodzę pół dnia z erekcją. Ale jak można po takim pocałunku nie zacząć się kochać? ;)

Gorących eksperymentów i napiszcie, jeżeli znacie jakieś ciekawe metody ostrzenia toporków, gdy zwykła osełka nie starcza ;)

Komentarze1 komentarz

  1. No cóż, mojemu Drwalowi zdarza się to ostatnio nieco za często. Budzą się przez to we mnie dawno uśpione kompleksy i zaczynam się czasami zastanawiać, czy to nie moja wina. Wspieram go, oboje raczej obracamy ten “problem” w żart. Jak długo się nie kochamy, to na ogół nie ma problemu, wystarczy dwa-trzy dni z rzędu i pojawia się problem. Rozumiem, że jest zmęczony (bo praca) i aż za dobrze wiem, że jego dieta pozostawia wiele do życzenia, ale staram się mu pomagać jak mogę. Dlatego Panowie, odżywiajcie się zdrowo i nie bójcie się warzyw, bo Wasze Panie mogą się okazać nie do końca cierpliwe, wspierające i kochające ;-)

Napisz komentarz