Seks na odległość – poradnik dla Panów

5

Związki na odległość to sprawa skomplikowana. Tęsknisz dniami, wieczorami, nocami. Przeżywasz każdy drobiazg, którym nie możesz się dzielić z ukochanym bądź ukochaną, a samotne zasypianie doprowadza Cię do szału – albo do łez. Do tej mieszanki nostalgii i rozgoryczenia dochodzi jeszcze to, co z Drwalem lubimy najbardziej – czyli fizyczna, nieposkromiona, gwałtowna i namiętna bliskość, o której w związku na odległość można sobie co najwyżej pofantazjować ;)

Jak już oboje wspominaliśmy mamy za sobą epizod niezależnej od nas rozłąki (w sensie odległości, a nie rozstania!), więc jednoczymy się w bólu z każdym, kto odlicza dni do powrotu swojej połówki. A ponieważ wychodzimy z założenia, że każdy problem można choć trochę złagodzić, podsuniemy wam kolejną porcję wskazówek na osłodzenie sobie związku na odległość ;) Tym razem na warsztat wezmę Panów!

Seks na odległość - poradnik dla Panów

WHITE RVBBIT - koronkowa bielizna, pasy do pończoch, sukienki

Oto pięć zasad, dzięki którym zobaczysz więcej, niż może wytrzymać Twój toporek ;)

1. Ona ma więcej możliwości

Seks na odległość to obecnie przede wszystkim kamerki – i nie ma w tym nic dziwnego. Kamera umożliwia przecież seksowne uwodzenie głosem, pokaz rozbierania i doprowadzenie się do orgazmu najbardziej wyrafinowanymi metodami, jakie przyjdą nam do głowy. I tu z pewną dumą muszę przyznać, że kobiety mają o wiele większe pole do popisu ;) Możemy się wyginać w nieskończonej ilości pozycji, masturbować czymkolwiek, co wpadnie nam w ręce i samym rozchylaniem nóg sprawić, by oglądający nas facet nie potrafił się opanować. To, że mamy więcej możliwości, ma jednak jedną poważną wadę: rozleniwia was totalnie. Wielu mężczyzn – o czym wiem nie tylko z maili – oczekuje seksownego pokazu nie dając kobiecie nic w zamian. „Ty mi rób show, a ja sobie popatrzę”. Efekt jest taki, że po kilku seansach my czujemy się dość dziwnie i cała zabawa zaczyna nam się nudzić, a wy nie rozumiecie przyczyn naszego dystansu. Tak dochodzimy do zasady numer dwa:

2. Musisz dać jej powód

Wszystkie moje pokazy na odległość – a więc erotyczne zdjęcia, filmiki i kamera na żywo – były spowodowane konkretnym bodźcem od Drwala. On nie prosił o filmik, on mówił mi tak mokre rzeczy, że zwalniałam się wcześniej z pracy by przygotować odpowiednie show. Nie proś swojej Pani, by się dla Ciebie rozebrała przed komputerem. Powiedz jej lepiej jak marzysz o jej mokrej cipce, jak brakuje Ci jej wypiętego tyłka i jak tęsknisz za tym by zasnąć między jej piersiami. Im bardziej dosadnie – tym lepiej. Zaproś ją na „randkę”, a więc zaproponuj, że wieczorem pokażesz jej jak za nią tęsknisz przy włączonej kamerce. Poproś, by założyła coś seksownego, ale daj do zrozumienia, że to nie tylko ona będzie się starać. Uwiedź ją tak, jak robiłeś na początku waszego związku – niech czuje się adorowana, zdobywana, pożądana.

3. Słowa to także seks

A gdy już włączycie kamerki, pamiętaj o komplementach. Kobiety bardzo często krępują się swojej nagości przed kamerą, bo na filmie wygląda się nieco inaczej niż w rzeczywistości. W końcu jakby nie patrzeć to trochę jak kręcenie sceny erotycznej ;) Musisz ośmielić swoją Panią, przekonać, że wygląda idealnie, a jej ciało jest najbardziej apetycznym obrazkiem jaki widziałeś w życiu. Im bardziej ją ośmielisz, tym więcej seksu będzie w tym seksie ;)

4. Prezenty mile widziane

Nie to, że z nas takie materialistki, ale gdy kobieta dostaje od faceta piękną bieliznę, to od razu ma ochotę mu się w niej zaprezentować ;) Seks na odległość opiera się najczęściej na masturbacji, więc warto podarować wybrance choć jedną rzecz, którą będzie mogła wykorzystać. Zapewniam, że widok własnej kobiety bawiącej się wibrującym diamentem, oralnym sqweelem czy klasycznym wibratorem, jest tysiąc razy lepszy niż wszystkie filmy porno razem wzięte ;) To samo zresztą piszecie nam w mailach. A bielizna? Cóż, bielizna przydaje się zawsze, w końcu każdy seks zaczyna się od rozbierania… O tym jak kupić bieliznę dziewczynie pisałam dawno temu tutaj ;)

5. Nie zapomnij o swoim pokazie

Nie ograniczaj się do tego, by tylko patrzeć – lub by się masturbować podczas gdy ona wygina się specjalnie dla Ciebie. Zaskocz ją własnym pokazem. Wiem, że to może być odrobinę krępujące, ale przecież robisz to dla kobiety, która Cię uwielbia i umiera za Tobą z tęsknoty, więc pokazanie jej „jak bardzo tęsknisz” będzie najlepszym miodem na jej nostalgiczne serce ;) Zaaranżuj „spotkanie”, w którym to Ty nadajesz rytm. Mów jej wówczas co ma robić, wydawaj polecenia albo każ jej tylko siedzieć (nagiej!) i patrzeć, w końcu to pokaz tylko dla niej. A gdy już będzie po wszystkim pod żadnym pozorem nie wyłączaj kamery – popatrzcie jeszcze trochę na siebie zmęczeni, pogadajcie o głupotach i zróbcie wszystko, by choć na moment odległość przestała mieć znaczenie.

 

White Rvbbit - Wybór Alicji - namiętna bielizna namiętnych kobiet

Avatar

Komentarze5 komentarzy

 1. Avatar

  Nic dodać, nic ująć! Bardzo dobre rady. My ten rozdział mamy już na szczęście za sobą. Było ciężko, ale jakoś sobie poradziliśmy ;) A tak poza tym – oczywiście, że pan też musi zrobić swój pokaz!

 2. Avatar

  Mój luby już mnie kiedyś zaskoczył takim pokazem, i prosi mnie o to samo ale ja jakoś nie mam śmiałości i bez jakiejś boskiej bielizny średnio by mi to wyszło. Wiadomo, że to raczej tylko dodatek no ale ile on daje odwagi.
  Jak już los nas rozłączy to bardzo bym chciała tak włączyć Skype’a i odstrzelić się do pokazu ;)

 3. Avatar

  Tekst w punkt! My już mamy etap rozłąki za sobą, było ciężko ale dzięki zdjęciom i namiętnym rozmowom dalismy radę :)

 4. Avatar

  Świetny tekst jak zwykle :)
  Panowie i Panie do przodu nie obawiajcie się …..kochanie się na telekomunikacyjnych łączach nie jest trudne jeśli jest autentyczna i na prawdę prgniesz…..to idzie zupełnie naturalnie czujesz, smakujesz i dotykasz….. sama byłam zaskoczona ile radości to może przynieść :)
  Wierzcie mi mój oddech w słuchawce kiedy czuję gdy dochodzi razem ze mną……

 5. Avatar

  Ulala, ja moją ex namówiłem na sekstelefon, znaczy rozmowa tak się potoczyła że się nakręciłem i ona w końcu zdradziła że ma ochotę ale się wstydzi gdy ją słucham zacząłem jej opowiadać i kierować wyobraźnią tak jakbym był przy jej łóżku i kazałem moje dłonie zastąpić swoimi i ruszać tak jak mówię. Słyszałem jej jęki przeplatające się z moimi słowami. Zmieniałem szybkość i ton głosu odpowiednio do jej stanu. Pomogłem jej dojść dwa razy tego samego wieczoru przy takim pierwszym razie. Kobieta może też różnie opowiadać, w szczególności opowiadając o lodziku lub ssając swoje palce czy zabawkę wydobywać przyjemne dźwięki dla ucha faceta.. A gdy tak zacznie się seks przy rozłące to na kamerkach gdy wyobraźnia szaleje jest dużo większa frajda ;)

Napisz komentarz