Seksowna rocznica

14

Zauważaliśmy to zupełnie przypadkiem, właściwie nawet nie my. Jakaś bezduszna maszyna przysłała nam przypomnienie. I nagle wszystko stało się jasne…

Jeszcze rok temu staraliśmy się jej nie zauważać. Pojawiła się w jakiejś rozmowie, ale mówiliśmy o tym ściszonym głosem… aby jej nie spłoszyć. Trochę też nie mieliśmy powodu, albo nie chcieliśmy mieć powodu do świętowania. Brzmi to pewnie trochę zabawnie –  już wyjaśniam.

Rocznice to trochę takie zdradliwe bestie, zwłaszcza te okrągłe. Gdy je świętujesz mówią – „ok, zaliczone, dalej będzie już tylko łatwo” – prawda? Dają złudne poczucie bezpieczeństwa. Dlatego moim zdaniem, a możecie się ze mną nie zgadzać, o rocznicach warto pamiętać, warto obchodzić je z namaszczeniem, warto być…, ale nie warto skupiać się na nich jak na etapie. Nie warto tym cwanym bestiom dawać do zrozumienia, że mają dla nas znaczenie – ok, fajnie… są, kalendarz pokazał datę, zegar wybił północ.

Gdy już jakąś spotykamy, otworzymy szampana, idziemy na spacer, wieczorem jemy nieziemską kolację tylko we dwoje, potem kochamy się dziko do rana… czyli prawie jak co dzień, tylko bez szampana, bo codzienne zażywanie może skończyć się ciężkimi powikłaniami. Pewnie czytacie to co piszę i wasze oczy stają się coraz większe, a w głowie kiełkuje pytanie – „czy on się dobrze czuje?”

Dziękuję za troskę – czuję się doskonale! Myślicie pewnie, że chodzi o nas? Nie tym razem… ale do nas jeszcze wrócę. Otóż, drogi czytelniku, mniej więcej teraz mijają 2 lata odkąd pierwszy raz mogłeś usłyszeć o tym miejscu. Od tego czasu powstało ponad tysiąc tekstów… nie martwcie się, prywatnie liczby wolimy zastępować słowami, dlatego nie będziemy was nimi zanudzać. Ale powiem wam jedno… to gdzie jest teraz Bez Fartuszka i to, ile nas jest… jest absolutnie niewyobrażalnie zaskakujące. Zresztą sami doskonale pamiętacie, ile razy zdarzało się, że serwer nie wytrzymywał i zamiast tekstu pokazywał bezpruderyjnie nagą stronę, sugerując, że sam właśnie załatwia inne czynności seksualne i niekoniecznie chce o tym rozmawiać.

Seksowna rocznica

Wracając do nas –  to strasznie Was lubimy. Gdy popatrzymy na te 2 lata, na ilość czasu jaką spędziliśmy, aby napisać to wszystko, aby prowadzić w tym czasie Facebooka, aby odpowiadać na maile i wiadomości, to jesteśmy trochę dumni z tego, co udało nam się stworzyć. Ale też mamy świadomość po otrzymanych komentarzach i wiadomościach, że doceniacie to co robimy. Czasami musieliśmy walczyć z trollami, częściej z pruderyjnością – mimo, że staramy się nie pisać zbyt wulgarnie. Doceniamy to jednak i o ile nie znosimy hejtu i bezpodstawnej krytyki, która ma na celu przyczepić się dla zabawy lub z nudów, tak każda wasza opinia, komentarz, czy wiadomość jest dla nas ważna.

Nie traktujemy tej rocznicy poważnie, na świętowanie przyjdzie pora jak pojawi się chociaż druga cyfra do pary, ale z czystej przekory już teraz otwórzcie szampana, wino, whisky albo chociaż zróbcie herbatę i wznieście z nami ten rocznicowy toast Bez Fartuszka ;)

Dziękujemy Wam za te 2 lata!

Komentarze14 komentarzy

 1. Mam lampkę wina właśnie i się nią delektuję… Tak więc Wasze ZDROWIE! I zdrowie wszystkich cudownych związków. Aby trwały i trwały i były jak najmożliwiej pozytywnie zaskakujące :)

 2. Wielu rocznic Wam życzę :-) ( w tym przypadku to bardzo egoistyczne z mojej strony, bo bardzo , bardzo chce Was więcej czytać ;-) ) a tak swoją drogą to już się niepokoić zaczęłam, gdy tak długo Was nie było. Miło Mi bardzo, że wróciliście ❤ tak, więc wiele inspiracji, cudownych tekstów i mnóstwo czytaczy ;-) 😘 😘 😘

 3. Poważnie czy nie, dziękuję, że jesteście i zmieniacie nam [ mi] bardzo dużo w głowach. Oczywiście na lepsze. Życzę byście byli z nami i sto lat. Całusy ii niedźwiadki dla Was. Piszcie jak najwięcej, bo dzięki Wam przybywa szczęśliwych ludzi, nie tylko kobiet :)))

 4. Właśnie pije z narzeczonym piwo, przy tym rozmawiamy o Wisłockiej oraz o więzi dziecka z opiekunem, która wpływa później na okazywanie uczuć… 100 lat dla was!!! jesteście niesamowici!

 5. Dobry wieczór…
  Lodami waniliowymi z czekoladą ( lubicie…?)
  za Wasz wenę, chęć pisania i wspierania, za styl i frazy, wiedzę i wsparcie –
  TRWAJCIE PRZY SWOIM I PISZCIE, BO ZE WSZECH MIAR JESTEŚCIE POTRZEBNI -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

 6. Wow :) jestem z wami od prawie początku i rzeczywiście jest co świętować :) z każdym dniem jesteście lepsi ! Uwielbiam was :) Wszystkiego dobrego :)

 7. Za Was ze jesteście dla Nas czytelników tak dużą inspirującą na niesamowity sex i nie tylko ;)
  Dziękujemy i życzymy więcej seksownych rocznic ❤❤

Napisz komentarz

Zapisz się na nasz gorący Newsletter

Otrzymasz od nas:

Wystarczy, że zostawisz swoje imię i adres email... Zapraszamy!

Zapisz się na Newsletter