Striptiz na Mikołajki, Wigilię i całe Święta ;)

8

Zdarzyło się wam zapomnieć o drobiazgu na Mikołajki, jakimś prezencie z okazji Świąt? A może jakoś tak leniwie ciągnie się popołudnie lub wieczór? Albo też zwyczajnie macie zbędną czapkę mikołaja i trochę za dużo energii? Mam chyba rozwiązanie waszych problemów ;)

Alicja od rana, powiedzmy od śniadania, biega po domu i podśpiewuje jakieś dziwne, znane, podzwaniające dzwoneczkami sań i pachnące śniegiem nutki. Sama ubrana jak śnieżynka… no dobrze, trochę niekompletnie… ale ja w niej widzę śnieżynkę. Poza tym grozi, że dziś będę musiał pomóc przy pierniczkach…  To tak zachęcająca groźba pozorna, że wykonam wszystko z bardzo wielkim zainteresowaniem i czuję, że dziś oboje będziemy pachnieć pierniczkami ;) Oczywiście na pierniczkach pojawią się specjalnie dedykacje i ukryte znaczenia… już wyobrażam sobie minki naszych gości, gdy zorientują się, czego symbol właśnie konsumują ;) A skoro mówimy o stroju i tym co później… wróćmy do tematu.

Striptiz mikołajkowy lub świąteczny to zawsze dobry pomysł, oczywiście najlepszy w Mikołajki lub właśnie w Święta, a w innym okresie, można zawsze powspominać. Wiecie, że z tym zapomnianym prezentem to był żart. Trudno zapomnieć o drobiazgu dla kogoś o kim myśli się cały czas. To co proponuję możecie potraktować jako główne danie takiego wieczoru lub jeżeli upominek był niezwykły (np kluczki do Maserati dla niego albo pierścionek ze 100 karatowym brylantem dla niej), jako miły dodatek lub podziękowanie do i tak już pasjonującego wieczoru ;)

Mikołajkowy, świąteczny striptiz

Striptiz nie wymaga wiele. Strój możecie skompletować z tego co macie w szafie lub kupić jeszcze teraz za grosze. W przypadku faceta warto postarać się o kilka detali. Fajną, seksowną bieliznę, której będziesz się długo pozbywał. Brodę (jeżeli nie masz swojej), możesz ja zrobić z waty, kupić wersję na gumkę lub dorysować ;) Jeżeli nie masz odpowiedniej czerwonej kurtki, spodni i czarnych butów, użyj wyobraźni, może “naciągniesz” i zaczarujesz trochę rzeczywistość korzystając z tego, co masz w szafie. Przede wszystkim staraj się nie być śmieszny… majtki z Myszką Miki to słaby pomysł na striptiz. Renifer Rudolf z czerwonym noskiem też prawie mieści się w tej kategorii, ale to już zależy od Ciebie. Podpowiadam tylko, ze strój Mikołaja, jak się dobrze rozejrzysz, możesz kupić już za około 20-30 zł… chyba lepiej kupić coś takiego niż wyskakiwać w poplamionej koszulce? ;)

W przypadku striptizu Pani ma łatwiej. Każda z was ma pewnie w swojej przepastnej szafie coś, co z niewielką pomocą kilku dodatków można zmienić na seksowny strój Śnieżynki. Jedynie co może stanowić kłopot to czapka Mikołajki… Zatem Białe pończoszki, czerwona lub biała bluzeczka, króciutka czerwona spódniczka, czerwone szpilki… kilka drobiazgów jak rękawiczki, szaliczek itp… i już. Może się mylę? Poprawcie mnie jeżeli tak jest ;) Patrząc jednak na szafę Alicji jestem w stanie złożyć kilkanaście strojów śnieżynek…

Jak już kiedyś Alicja pisała o striptizie, czyli pokazie dla niego, warto występ przemyśleć, zrobić sobie małą próbę, pomyśleć o choreografii,  przed wypić coś na rozluźnienie i odwagę. A przede wszystkim wybrać dobrą muzykę. Mam dla was niezawodnie 10 propozycji i czekam na wasze.

Napiszcie proszę co jeszcze można do tego dodać, zrobimy sobie seksowną świąteczna playlistę. Czekam na wasze propozycję!

Tymczasem zapraszam do naszej:

  1. Fifth Harmony – All I Want for Christmas Is You

lub to samo w wersji Mariah Carey

2. Wham! – Last Christmas

3. Dean Martin – Let it Snow!

4. Karmin – Sleigh Ride

5. Robbie Williams and Nicole Kidman – Somethin’ Stupid

6. Santa Baby – Kylie Minogue

7. Michael Bublé – Christmas Baby Please Come Home

8. Santa Baby – Jane Krakowski

9. Destiny’s Child – 8 Days Of Christmas

10. B.B. King- Merry Christmas Baby

Komentarze8 komentarzy

  1. O wiele lepszy prezent niż coś zakupionego w pobliskiej galerii:) Chociaż jak dla mnie striptiz należy do kobiety. Nie lubię patrzeć na wyginającego się faceta.

  2. Nie rozumiem polskiego fenomenu “Lasy Christmas”. Przecież to piosenka o rozstaniu, tymczasem Polacy słyszą tylko “christmas, christmas” xd

  3. Mój kochany ma urodziny 26… I właśnie przedostatnim prezentem ode mnie,będzie pokaz dla niego. Wybrałam utwór “Santa Claus is back to Town” Elvisa Presley’a. Strój jaki mnie ozdobi to koronkowe czerwone body,wycięte tak,że eksponują i odsłaniają udo razem z biodrem-kocham swój tylek w tym wdzianku…do tego białe pończochy i szpilki z czerwoną podeszwą i długie satynowe czerwone rękawiczki…
    Nie mogę się już doczekać…trenuje już od tygodnia :D

Napisz komentarz