Weekend we dwoje

0

To nie będzie poradnik dla podróżnych, bez obaw. To będzie wpis o tym jak przeżyć cudowny weekend – bez stresu, bez pośpiechu, za to z dużą porcją zabaw i miłości ;)

Weekend we dwoje

Jeśli śledzicie nasz instagram to z pewnością zauważyliście, że Drwal zabrał mnie do Paryża. I dziś, gdy powoli wracamy do rzeczywistości, chcę się z Wami podzielić receptą na wyjątkową podróż we dwoje.

WHITE RVBBIT - koronkowa bielizna, pasy do pończoch, sukienki

1. Zapomnij o planie

Kiedyś każde wakacje, każda wycieczka, a często nawet dłuższy spacer poprzedzałam przygotowywaniem planu, a więc listy miejsc i rzeczy, które koniecznie chcę zobaczyć. Drwal nauczył mnie, że prawdziwa podróż to taka, w której czujesz, że masz czas, a nie biegniesz i odhaczasz kolejne miejsca na planie.

Wczoraj odpuściliśmy sobie drugą część spaceru po mieście i wróciliśmy do hotelu – bo po prostu mieliśmy na to ochotę. I powiem Wam szczerze – niech się schowają wszystkie francuskie zabytki przy tym, co po francusku zrobił mi wczoraj Drwal ;)

2. Bądź obecna

Brzmi banalnie, wiem – ale jak wyglądają urlopy wielu znanych mi par? Ona z telefonem, on z telefonem. Wchodzą do restauracji, zamawiają, w międzyczasie klikają bo przecież trzeba sprawdzić Facebooka. Kelner przynosi jedzenie, więc trzeba zrobić zdjęcie i wrzucić na insta – a potem trzeba sprawdzać, czy oby światu spodobał się nasz obiad. Instagram jest fajny, zdjęcia są fajne, social media są fajne – ale przecież najfajniejsza jest ta osoba obok nas.

Oboje z Drwalem kochamy zdjęcia, ale tych paryskich mamy raptem kilkanaście. Nie mam zdjęć naszych naleśników, naszej kawy czy naszych zakupów, bo byłam zbyt zajęta patrzeniem na Niego – jak dotyka ustami do krawędzi kubka z kawą, jak zmienia mu się linia policzków, gdy uśmiecha się tak tylko dla mnie, jak na sekundę robi się poważny, a ja zastanawiam się co mu się właśnie przypomniało.

3. Nie przejmuj się drobiazgami

Tym, że mogłoby być cieplej, że zapomniałaś odżywki do włosów, że jest tyle do zwiedzenia, a macie tylko dwa dni. Jesteś w fajnym miejscu z fajnym facetem – tylko to powinno się liczyć.

4. Zabierz właściwe rzeczy

Jeśli jedziecie gdzieś jak my na tylko dwa dni, w dodatku latem, to dwie sukienki i ciepły sweterek (lub nieśmiertelna dżinsowa kurtka) w zupełności wystarczą. Weź najlepszą bieliznę, spakuj seksowny strój tylko dla Niego, zadbaj o zmysłowe drobiazgi. Koronkowa podwiązka zajmuje przecież przestrzeń wielkości pudełka zapałek (czyli niemal nic!), a daje tyle radości ;)

Zostaw niepotrzebne rzeczy (prostownicę, pięć szczotek do włosów, butlę lakieru…), a zamiast pełnowymiarowych kosmetyków bierz próbki lub wersje turystyczne. I pamiętaj o butach… – ja na takie wypady biorę jedne superwygodne i jedne superseksowne. Co z tego, że w tych drugich mogę zejść co najwyżej na kolację – za to spojrzenie Drwala i tak oddałabym wszystko.

5. Kochaj

Z Drwalem jest tak, że nawet nocna wyprawa do sklepu zamienia się w prawdziwy spacer zakochanych. Dlaczego więc nie wykorzystać całej tej magii w tak romantycznym miejscu jak Paryż?

Zabierz swojego faceta na romantyczny wypad we dwoje, a potem… po prostu go kochaj. Kochaj jego, kochaj się z nim – jakby jutro miał skończyć się świat. Wyłączcie telefony, zapomnijcie o bożym świecie i skupcie się tylko na sobie. To może być najpiękniejsza podróż Waszego życia.

Weekend we dwoje

Avatar

Napisz komentarz