3 sposoby na Walentynki

7

Walentynki to dzień, w którym Drwal jest bardziej Drwalem, a Pani bardziej Walentynką. Brzmi logicznie? ;) Cieszę się, bo z perspektywy Drwala masz codziennie Walentynki – o ile dbasz o Walentynkę. To chyba też brzmi logicznie? Przejdźmy zatem do rzeczy…
Sposób na Walentynki
Skoro istnieje Dzień Zakochanych, to traktujmy go jak grudniowy dzień orgazmu… – powinniśmy z niego korzystać! I tutaj pojawia się pytanie: w jaki sposób? My w tym roku rezygnujemy z „typowych prezentów”, co wcale nie oznacza, że nie mamy zamiaru świętować! (Poza tym, jak mawia Alicja, kwiatek, czekoladki czy niewielki brylant powinny w umysłach Panów figurować pod szyldem „drobiazgi”;)

Bez względu na to, czy dajecie sobie prezenty czy nie, postarajcie się, by Walentynki wasza połówka wspominała z drżeniem… kolan ;)

1. Walentynki na słodko

Kupcie płynną czekoladę, śmietanę w spray’u, truskawki lub winogrona oraz gruby kocyk, który bardzo się pobrudzi. Po uroczym wieczorze (np. kolacja na mieście… ) zaproście partnerkę do sypialni, a potem zawiążcie jej oczy. Następnie rozbierzcie swoją drugą połowę i połóżcie ją na kocyku… A co potem? Przechodzimy do konsumpcji, w międzyczasie możemy trochę podjadać. Ok, żartowałem, możecie się podzielić…. A tak zupełnie poważnie – zróbcie z tym wszystkim co chcecie, oby z głową i bezpiecznie. Z bitą śmietaną i czekoladą możecie wyczyniać naprawdę dużo rzeczy, a przy tym dobrze się najeść;)

2. Walentynki na mokro

Zmysłowa kąpiel we dwoje. Oczywiście tylko dla tych, którzy mają wannę lub kreatywnych, którzy dysponują natryskiem w szatni Drwala. Dużo piany, olejek do kąpieli i romantyczna muzyka w tle. A dzięki temu, że wanna wymusza na was bliskość (publiczny prysznic jeszcze bardziej;), a kąpiel najczęściej odbywa się bez ubrania, w naturalny sposób możecie przejść do walentynkowych pieszczot.

3. Walentynki sugestywnie

Zależnie od tego, jak dobrze się rozumiecie i akceptujecie, możecie też poszaleć odważniej, wykorzystując sugestywną grę. Możesz na przykład zapakować mu razem ze śniadaniem swoją… bieliznę. Najlepiej, żeby wciąż pachniała Tobą ;) Uwierz mi, że on nie zapomni o tym śniadaniu bardzo długo ;)

A jako facet… facetowi nie radzę bawić się swoją bielizną, ale pomyśl o czymś bardzo adekwatnym – ale nie o paczce prezerwatyw. Na przykład Twoja muszka. Panie bardzo lubią przystojnych, dobrze ubranych facetów… rozbierać. Ubierz się w najlepszy strój jaki masz, zapnij wszystkie guziczki, spinki, krawat lub muszkę i poproś, aby sama rozpakowała swoją Walentynkę. Pozwól jej, niech się Tobą zajmie – albo sam bądź uwodzicielskim, trochę dominującym dżentelmenem tego wieczoru.

Jest to oczywiście zaledwie początek Walentynkowych propozycji. Postarajcie się ;)

White Rvbbit - Wybór Alicji - namiętna bielizna namiętnych kobiet

Komentarze7 komentarzy

 1. Jak ja Was uwielbiam ^^
  Nie tak bardzo jak swojego drwala, ale to przecież logiczne ^^
  Moja męża jest w ciężkim szoku skąd czerpię wciąż nowe pomysły ;)
  Inspiujecie na maxa :)
  Niektóre praktyki niestety ze względu na wszechobecnego 3latka musimy odpuścić, ale ufam, że za jakiś czas do tego wrócimy z małą pomocą dziadków ;)
  Pozdrawiam i czekam na jeszcze :D

 2. Słodka Kotka

  Czyżby kabina prysznicowa w szatni pracowniczej Drwala została „ochrzczona”? :) Jeżeli dobrze zrozumiałam to nasuwa mi się jedno słowo: M I S T R Z O S T W O

 3. A ja mam pytanie z nieco innej beczki…trochę wstydliwe… Bardzo często mój partner ma na mnie ochotę w trakcie dnia. Mnie to też jara, ale wstydzę się przez yyyy nieświeżość? Wiadomo po prawie calym dniu biegania w pracy, załatwiania się no nie sposób mieć pachnącą cipke i tylek. Strasznie sie wtedy krępuje jak sie dobiera i wymyślam wymówki… Jak sobie z tym radzić? Pozdrawiam Was serdecznie :)

  • Gdy mam czas, to często biorę prysznic tuż po wejściu do domu. Gdy nie mogę, to nie zawracam sobie tym głowy ;) Poza tym odkąd znam Drwala to zawsze mam w torebce intymne chusteczki odświeżające (serio, w każdej torebce;) – przecierasz, one szybciutko wysychają i po problemie :)

Napisz komentarz