Śniadanie, czyli poranne pieszczoty

1

Śniadanie to niewątpliwie najważniejszy posiłek dnia – zwłaszcza, jeżeli chcesz mieć siłę na cały dzień. Niestety codzienny rytm pracy, zwłaszcza jeżeli jesteś lemingiem, nie pozwala cieszyć się nim codziennie… a szkoda.

Śniadanko, czyli poranne pieszczoty

Na szczęście ktoś wymyślił weekendy, kiedy to mamy – lub mieć powinniśmy, więcej czasu dla siebie. To czas błogiego lenistwa i dłuższego spania, chyba że masz koty, psy czy inne pasożyty;) Mówimy sobie, że w końcu nie musimy się zrywać rano. Nie nastawiamy zatem budzika, szczelnie zasłaniamy okna i delektujemy się tym, że możemy po prostu poleżeć sobie w łóżku. Zaraz… jakie poleżeć?

Wykorzystaj to! Skoro Twoja partnerka nie musi wstawać o konkretnej porze, zrób jej miłą niespodziankę. Śniadanie do łóżka,… śniadanie w łóżku…. W sumie po co wychodzić z łóżka? Jest jednak, niestety, jeden warunek – sam musisz obudzić się wcześniej, co w niektórych przypadkach może być dosyć proste. Na przykład dłużej się śpi, jeżeli człowiek późno położy się zmęczony…;)

Zakładam, że dałeś radę i udało się wstać wcześniej – przystępuj więc do działania. Wszystko, co teraz zrobisz musi być czystą delikatnością, inaczej możesz skończyć z rozdrażnioną kobietą, siniakami czy nawet bolącym… tyłkiem. Delikatnie i powoli – zacznij dotykać swoją partnerkę. Z wyczuciem, koniuszkami palców. Nie przechodź od razu do działania, pozwól jej się lekko obudzić, nie za bardzo… niech myśli, że to trochę sen.

Poznasz ten moment, gdy czas zsunąć się niżej i zająć się właściwym zadaniem… Pytanie – czy może być milszy początek dnia? Gdy już skończycie, będzie pewnie pora obiadowa, a niestety w większości knajp śniadania podają do 11.00… więc nie warto nawet wstawać. Odpocznij, a potem skorzystaj z naszych pomysłów np. na mistrzowskie amerykańskie pancakes lub śniadanie w stylu Greya.

I porada od Drwala dla Drwala… pomyśl czy takie śniadanko chcesz serwować swojej kobiecie tylko w weekend? Może czasami warto wstać 30… 40, no może 120 min wcześniej? ;)

KomentarzeJeden komentarz

Napisz komentarz