Śniadanie do łóżka

0

Jeśli obserwujecie nasz instagram, to z pewnością wiecie, że weekendowe poranki są dla nas zmysłową świętością. Przeciągamy je tak długo, jak tylko możemy, delektując się każdą drobinką naszego erotycznego lenistwa ;) W takie dni często zdarza się, że jedno z nas jest akurat w nastroju totalnie romantycznym i… zaskakuje tą drugą osobę śniadaniem do łóżka. Tu nie trzeba przecież żadnych specjalnych umiejętności – wystarczy po prostu chcieć.

Często pytacie nas o to jak właściwie przygotować takie śniadanie. Co ułożyć na tacy by było szybko, pysznie i… klimatycznie :) Ten wpis nie będzie zatem typowym przepisem, tylko śniadaniową inspiracją, którą możesz dowolnie modyfikować.

Śniadanie do łóżka

Po pierwsze – kawa. Kawa jest naszą absolutnie niezbędną pozycją, bo to od niej zawsze zaczynamy dzień. Możesz ja przygotować w najbardziej tradycyjny sposób, zrobić kawę po wiedeńsku lub kawę gotowaną z przyprawami. A jeśli nie pijesz kawy, zrób herbatę – i dostaw na tacę ulubiony sok.

Po drugie – kanapki, kanapeczki, tosty, rogaliki… – czyli coś, co zaspokoi głód. Gdy jemy śniadanie przy stole, w niedzielę zawsze jemy jajecznicę. Do łóżka o wiele łatwiej zabrać jednak rogaliki lub muffinki – można je upiec lub kupić nawet poprzedniego dnia, dobrać dżem, nutellę lub owocowy mus… Można podać je na wytrawnie z pastą twarożkową, jajkami, wędliną, warzywami… Ułożenie wszystkiego na tacy zajmuje zaledwie kilka minut i nie trzeba się martwić, że coś wystygnie naszemu Śpiochowi :)

Po trzecie – coś słodkiego. Ciasteczko lub pokrojone owoce, w zależności od tego jak wyglądają wasze śniadania. To taki mały deserowy akcent, który można podawać sobie z ust do ust…

A reszta zależy już od Twojej wyobraźni i od siły uczucia jaką darzysz tę śpiącą osobę ;)
Ps. Jeśli jesteś facetem, to na śniadaniowej tacy połóż także choć małego kwiatka. Twoja Pani zakocha się w Tobie na nowo :)

Napisz komentarz